KSZO 1929 OSTROWIEC WYGRAŁ ZE SPARTAKUSEM AUREUS DALESZYCE

5758fed4159fb_p

Naszemu zespołowi nie udało się efektownie zakończyć sezonu. W ostatnią środę odbył się mecz finałowy okręgowego Pucharu Polski. Niestety wynik 2:1 dla KSZO Ostrowiec nie był dla nas korzystny. Choć początek zapowiadał się bardzo obiecująco, po strzale Piotra Ostrowskiego, który dał prowadzenie Spartakusowi. Niestety jeszcze przed przerwą KSZO doprowadziło do remisu. Po zmianie stron, było jeszcze gorzej. W 84 minucie szybką akcją popisali się gracze KSZO i powiększyli wynik do 2:1. Naszemu zespołowi nie udało się wyrównać do końca meczu.

KSZO 1929 Ostrowiec – Spartakus Daleszyce 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Piotr Ostrowski 10, 1:1 Adrian Gębalski 21, 2:1 Adrian Gębalski 84.

KSZO: Wierzgacz – Stachurski, Pietrasiak, Jagieło, Łatkowski Ż – Jamróz, Mianowany (90.Mężyk), Mikołajek Ż (58. Mąka Ż), Nogaj (61. Dziadowicz) – Czajkowski – Gębalski (90+3 Bełczowski)

Spartakus: Kołomański – Kaczmarek (46. Sitarz), Stefański (86. Gołabek), Gębura, Papka – Blicharski (90. Kaleta), Szmalec, Wołowiec, Ostrowski – Gil (61. Maciejski Ź), Olearczyk